• Цената е намалена.
  • Свеж
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ TRD-2TH1000V Ротари енкодер

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ TRD-2TH1000V Ротари енкодер

 
DEN 4800.00

Стока
Во продавницата


Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.
Проектот TRD-2 T ( Shi Xinzhou ) / TRD-2 TH ( Конг Xinzhou )
Појавата на φ 38 × 36mm
Солидна бунари со дијаметар : пречник од 6mm
Шупливи бунари со дијаметар : дијаметар од 8мм
Резолуција 10 до 3600 пулсира / сврти
Излезниот сигнал во форма на · Б фаза и фаза Z
Највисоката фреквенцијата на 200k Hz
Дозволената максимална брзина 5000rpm
Напојување напонот TRD-2 T/2 TH - A/AF : DC4.5 - 13.2 V
TRD-2 T/2 TH - Б/BF : DC10.8 - 26.4 V
TRD-2 T/2 TH - V/V1 : DC4.75 - 5.25 V
TRD-2 T/2 TH - VH : DC4.75 - 28 V
Отворен колекторски излез излез форма
Линија возачот излез
Притисни повлече излез
Радијалната axial оптоварување : 30 N : 20 N
Почнувајќи вртежен момент ≤ 0.001 N · M
Заштита одделение dustproof тип : IP50
Користење на собна температура е -10 ~ +70


Карактеристики на производот

Бренд Име:
BETTERSHENGSUN

Поврзани производи