• Цената е намалена.
  • Свеж
Новиот памук реактивен печатени tablecloth воздушните перници платно ткаенина производи

Новиот памук реактивен печатени tablecloth воздушните перници платно ткаенина производи

 
DEN 2677.44

Стока
Во продавницата


На воздухопловната треба 7day-18days за испорака.
На Зачувам услуга на Ali Express се напојува со Alipay. Ако ви се побрза да се добие на производи,можете да изберете другите.


Карактеристики на производот

is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Бренд Име:
Г-Ѓа Ксу
Техника:
Ткаени
Употреба:
Дома,Хотел,Кафе,Канцеларија
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Пастирски
Локација:
прозорецот
Материјал:
100% Памук
Формат:
Скала Појас
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Тип:
Општи Pleat
Инсталација Тип:
Вграден-во
Број На Модел На:
1

Поврзани производи