• Цената е намалена.
  • Свеж
Замена LCD Екран За SONY NEX3C NEX5C NEX-3C NEX-5C NEX3 NEX5 NEX-3 NEX-5 a33 a35 a55 NEX-C3 NEX-7

Замена LCD Екран За SONY NEX3C NEX5C NEX-3C NEX-5C NEX3 NEX5 NEX-3 NEX-5 a33 a35 a55 NEX-C3 NEX-7

 
DEN 479.52
DEN 432.00

Стока
Во продавницата


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!


Карактеристики на производот

Бренд Име:
FULCOL
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
LCD Комплет:
Yes
Пакет:
Yes
Екран На Допир:
Yes
Компатибилен Бренд:
За sony
Број На Модел На:
NEX-3/NEX-5C/NEX-C3 lcd

Поврзани производи