• Цената е намалена.
  • Свеж
[БЕЛА]ИКРАТА германски DIN 41253 серија класа злато ентузијаст 47UF385V мелница--20pcs/многу

[БЕЛА]ИКРАТА германски DIN 41253 серија класа злато ентузијаст 47UF385V мелница--20pcs/многу

 
DEN 2178.24
DEN 1764.00

Стока
Во продавницата


ИКРАТА Германија DIN41253 Серија ентузијаст 47 UF385 V цевка amp филтер класа
18mm дијаметар 41mm висина
Користи би удар првата изјава , не вклучува втора рака стоки купени од истекување попуст не се менува . Ви благодариме


Карактеристики на производот

Тип:
Супер Capacitor
Бренд Име:
RONGLAN
Број На Модел На:
47UF385V мелничко
Пакет Тип:
преку дупка
Структура:
Тример Capacitor
Примена:
AC / Моторот

Поврзани производи