• Цената е намалена.
  • Свеж
HQCAM 700TVL Мини 1/3SONY Effio-E Боја CCD Камера Одделени камера вграден Микрофон Киселина Отпорна на Висока Цврстина аудио

HQCAM 700TVL Мини 1/3SONY Effio-E Боја CCD Камера Одделени камера вграден Микрофон Киселина Отпорна на Висока Цврстина аудио

 
DEN 1200.00
DEN 1080.00

Стока
Во продавницата


Карактеристики На Камерата :
Слика Сензор : 1/3" Sony Exview ИМАШЕ II CCD
DSP : Effio-E (4140+811)
Хоризонтална Резолуција : 700 TVL
Мин. Осветлување : 0.01 Лукс (F1.2)/ 0 Лукс За IR
Сигнал Систем : NTSC/PAL
Леќи на камерата : 3.7 mm
Камерата Тип : Внатрешна
Монтажа : Ѕид/Cell
Напојување : DC12 V/75 MA
420 TVL големина : 16 x16mm
480 TVL големина : 19 x19mm
600 TVL големина : 19 x19mm
700 TVL големина : 19 x19mm
Спецификација На Камерата :
ако имате било какви проблеми на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас! Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу евтини, или не најдете во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас!
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена. 2. Време На Испорака :
Преку Експрес : Генерално од 3-7 работни дена.
Преку Воздух Mail : Генерално 10-30 работни дена. 3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 4. Купувачот одговори за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности.
1. Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање. 2. Сите производи имаат 1 година гаранција. 3. ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не се позитивни повратни информации или спор. ние ќе се обидеме да нашите најдобри за решавање на проблемите.
1. Ние гарантираме дека сите нашите предмети се ", како што е наведено" во нивните описи. Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши. 2. Нашите производи се директно од фабриката, не постои средина човек, нема висок markup, па ние може да обезбеди квалитет на објектите уште многу конкурентна цена. 3. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, прво, повеќето се одговори со во 12 деловни часа.


Карактеристики на производот

Сензор Големина:
1/3
Хоризонтална Резолуција:
420TVL, 480TVL, 600TVL, 700TVL
Сигнал Систем:
PAL, NTSC
Агол На Гледање (Степен):
90°
Бренд Име:
HQCAM
Аудио Излез:
1CH РКА
Технологија:
Pinhole
Конективност:
Затворен Систем/видео надзор Жичен
Минимална Осветлување(Лукс):
0.01
Сензор:
ccd
Висока Дефиниција:
Никој
Поддржани Оперативни Системи:
No
Број На Модел На:
SL-3112CP4
Димензии (L x W x D)(mm):
16X16
Стил:
Мини Камера
Мрежен Интерфејс:
Никој
IR Растојание(м):
NO
Напојување(V):
DC12V
Сензор Бренд:
SONY
Видео Формат На Компресија:
MJPEG
is_customized:
Yes
боја:
Црна
Потрошувачка На Енергија(W):
3W
Специјални Функции:
Вандалот-доказ
Тип:
Видео Камерата
Леќа (mm):
3.7 mm
Сензор:
1/3 Sony HAD CCD
Големина:
16x16mm
Леќа:
3.7 мм леќа pinhole
моќност:
DC 12V
is_customized:
Yes
Бродови Од:
Кина

Поврзани производи