• Цената е намалена.
  • Свеж
15 поставува 2Pin 6.3 mm H7-2A/2B/2C Автомобил керамички конектор,Авто светилка носителот plug/H7 6.3 mm керамички приклучок за Ауди ФОЛКСВАГЕН автомобил и др.

15 поставува 2Pin 6.3 mm H7-2A/2B/2C Автомобил керамички конектор,Авто светилка носителот plug/H7 6.3 mm керамички приклучок

 
DEN 681.60
DEN 627.00

Стока
Во продавницата


15 поставува 2 Pin 6.3 mm H7-2 A/2 B/2 C Автомобил керамички конектор,Авто светилка носителот plug/H7 6.3 mm керамички приклучок за Ауди "ФОЛКСВАГЕН" автомобил и др.
Информации :
•Висок квалитет 2 pin електрични конектори собрание
•Секој собранието доаѓа со игли & керамички
•Лесно да го инсталирате, со чекор по чекор на слики
•H7 6.3 mm серија Авто светилка носителот на приклучокот
•Апликација за автомобил, камион, мотор, брод & многу други
Одговараат за "ФОЛКСВАГЕН", Audi,Тојота и др.автомобил
15 поставува=5 групи * (H7-2 A + H7-2 B + H7-2 C)


Карактеристики на производот

is_customized:
Yes
Примена:
Автомобили,Осветлување
Тип:
Адаптер
Број На Модел На:
H7-2A/2B/2C
Бренд Име:
SITOMESIA
Пол:
машки и женски комплет
Pin/патот/core:
2
Тип:
6.3 mm Автомобил полнач/Plug
Примена:
Автомобил светилка носителот plug/ конектор
користат за:
За Ауди ФОЛКСВАГЕН Тојота

Поврзани производи