• Цената е намалена.
  • Свеж
[БЕЛА]САД КОНСТАНТЕН capacitance 40UF 150VAC посветен divider / само на самото место трговија на големо--10pcs/многу

[БЕЛА]САД КОНСТАНТЕН capacitance 40UF 150VAC посветен divider / само на самото место трговија на големо--10pcs/многу

 
DEN 1571.04
DEN 1272.00

Стока
Во продавницата


САД КОНСТАНТЕН capacitance 40 UF 150 VAC посветен divider / нога растојание : 6.0 mc
САД КОНСТАНТЕН capacitance 10 UF 600 V посветен цевка amp / нога растојание : 6.6 mc
САД ЕЗ Capacitor 40 UF 150 VAC посветен divider / само метри од : 6.6 mc
САД ЕЗ Capacitor 10 UF 240 VAC DC600 V посветен цевка amp / само метри од : 6.6 mc
САД ЕЗ кондензатори 3.3 UF 500 V посветен preamp излез divider или теренот : 4.6 mc


Карактеристики на производот

Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Број На Модел На:
capacitor
Примена:
Општа Намена
capacitance:
-
Пакет Тип:
преку дупка
Номинална Напон:
-
Температурата На Работа:
-75-80
Структура:
Фиксна Capacitor
боја:
Повеќе
is_customized:
Yes
Бренд Име:
RONGLAN

Поврзани производи