• Цената е намалена.
  • Свеж
Француски булдог. Смола занаетите домашна декорација. Креативна декорација за кучето.020

Француски булдог. Смола занаетите домашна декорација. Креативна декорација за кучето.020

 
DEN 2688.00
DEN 2392.00

Стока
Во продавницата


Ѕидот акт улогата ofing видови : animal декорација точка бр : EB0 J00 боја класификација : елени главата виси - основни бои Елени главата виси - златен Елен главата виси - бел Елен главата виси - махагони боја Елени главата виси - светло кафеава Голема бела-lipped елени виси (златен) голема бела-lipped елени виси (сребро) голема бела-lipped елени виси (бронза) голема бела-lipped елени виси (сива) елени главата виси основните бои Златен елен главата виси Ферро елени главата виси annatto боја Ферро елени главата виси светло кафеава Ферро бел елен главата виси стил : Американски материјал : смола


Карактеристики на производот

Тема:
Животните
Материјал:
Смола
Стил:
Пастирски

Поврзани производи