• Цената е намалена.
  • Свеж
Висок Квалитет DREMEL MultiPro Вежба е Посебно седиште Посветен Локатор Рог Фиксна База 6pcs ХСС Дрво Мелничката Burrs Машина Сет

Висок Квалитет DREMEL MultiPro Вежба е Посебно седиште Посветен Локатор Рог Фиксна База 6pcs ХСС Дрво Мелничката Burrs Машина

 
DEN 172.32
DEN 129.00

Стока
Во продавницата

Објектот Функција : Опис на Производот (Не се вклучуваат) : Употреба : Jade, кристал, ахат, стакло, Орев, маслиново Случај измена, DIY, метал, Накит реставрација, Дрво процес .. Горенаведените предмети може да се резба, сечење, брусење и полирање. 5 опрема брзина, највисоката брзина достигна 37000rpm, 110 ~ 230 V напојување, 135 W. Според лична употреба ситуација е различно од различни делови.D 100% од производите се сите бакар главниот мотор,
Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно
Пратката 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 8. Испорака Време : 60 дена
Враќање/ Поврат 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 60 дена да се вратат од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Гаранција Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање. Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од денот на приемот, ние ќе се замени со нова. Без Наплата се нудат. Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за повторно да ја прати.
Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
На клиентите е НЕМА.1, Вашиот satisfication е Нашата Цел !!!! Задоволен со нас, ве молиме да ни даде Пет-Ѕвезда Повратни информации!!! !


Карактеристики на производот

Тип:
Абразивни Подлога
is_customized:
Yes
Бренд Име:
JIGONG
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
GT-H3

Поврзани производи