• Цената е намалена.
  • Свеж
1x 10in1 Кина Кунг фу Чај Set-200ml Змеј Справи Уво Чаша Чај Тенџере+Цедилка+Стомна+6 Срцето Двоен Ѕид Чаши +Бамбус Лента

1x 10in1 Кина Кунг фу Чај Set-200ml Змеј Справи Уво Чаша Чај Тенџере+Цедилка+Стомна+6 Срцето Двоен Ѕид Чаши +Бамбус Лента

 
DEN 2409.12
DEN 2072.00

Стока
Во продавницата

оз 200ml Плоштадот Топлина-Отпор Јасно Чаша Чај Стомна Ча хаи Gongdao Чаши Чај Вклучуваат : ** 1 x 6. Ве молиме контактирајте со нас на кој било побарување во врска со превозот 5.15 инчен/80mm
Дното Дијаметар : 1.31 мл/37g/1pcs Кина Рамен Лента / Phyllostachys Pubescens Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Табела ве Молиме Имајте во предвид : Како овој служат послужавник е изработен од природен бамбус, моделот може да биде различен, со слики на овој оглас.18 инчен/30мм ** Нето Тежина : 11.68 мл/331g ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА 1. Такси превозот обвинети се неповратните.оз 200ml Змеј Справи со Топлина-Отпор Стакло Teapot w/ infuser & Капак ** 1 x Пакет Специфики : ** Тип : Teapot **Производ компонента : Капак+Внатрешен сад+Телото ** Материјал : Стакло ** Земја на Производство : Кина ** Капацитет : 6.35 инчен/85mm ** Должина : 2.08 мл/59g Нето Тежина со Пакет : 3oz/85g 6. Се враќа и наплата ќе се прифаќаат САМО ако објектот е грубо погрешно. Јас се обидувам да се покаже и да се опише секој објект искрено и точно да се најдобри од мојата способност. Ние веруваме дека сè може да се реши од страна на комуникација, а ние ќе се направат напори да им помогне да се справат со своите проблеми. Ве молиме проверете опис и сите слики на вистинската точка јас се предвидени за да се утврди состојбата за вас. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување.6 инчен/65mm ** Макс.17 инчен/55мм ** Ширина : 2. Овие трошоци се на купувачот одговорност 6. Вклучуваат : ** 1 x Рамен Лента / Phyllostachys Pubescens Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Табела ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : направен од бамбус ** Longth : 13inch/330mm ** Ширина : 8. Овој објект превозот од Кина. Во секој случаи, купувачите плаќаат за превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или рефундирање, продавачот се плати за resending такса.66 инчен/220mm ** Висина : 1. Ве молиме овозможи 7-20 дена за објектот да пристигнат.оз 200ml Плоштадот Топлина-Отпор Јасно Чаша Чај Стомна/ Ча хаи Gongdao Teacup ** 6 x1. КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС Кога имате било какви прашања во текот на трансакцијата, ве молиме да бидат слободни да контакт. Доколку ставката што сте ја примиле е неисправна на било кој начин, ние ќе размена, ако е можно или 100% пари гаранција за враќање 2. Замена или рефундирање ќе се направи по приемот врати објектот.53 мл/100g ** Тежина со Пакет : 4. СЕ ВРАЌА & ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА 1. Ако не сте добиле некоја точка по истекот од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас 4.оз 200ml Змеј Справи со Топлина-Отпор Стакло Teapot w/ infuser & Капак Вклучуваат : ** 1 x 6. Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.62 мл/131g ** (Чај Прилагодете ја Основната Плоча не е Вклучена ) 6pcs 1.8 мл/222g Топлина-Отпор Јасно Чаша Чај Инка / Filter / Цедилка со Стојат Носителот Вклучуваат : ** 1 x Јасно Чаша Чај Filter / Цедилка ** 1 x Чаша Чај Носителот ** 1 x Пакет Специфики : Чај Филтер Мерка Прибл :
Висина : 1.38 инчен/35mm ** Нето Тежина : 1.6 инчен/65mm ** Нето Тежина : 7.ОПРЕДЕЛУВАЊЕ Gongfu Топлина-Отпор Чаша Чај Set-1*Teapot+1*Цедилка+1*Стомна+6 Првенство+1*Фах Вклучуваат : ** 1 x6.9 инчен/125mm ** Горниот Дијаметар : 2.97 инчен/50mm ** Дното Дијаметар : 1. Ве молиме сува оваа служат фах по користење и поставете го на суво место. Купувачот е одговорен за сите врати такси превозот.мл /200ml ** Висина : 3.оз 200ml Плоштадот Топлина-Отпор Јасно Чаша Чај Стомна/ Ча хаи Gongdao Teacup ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : Стакло ** Капацитет : 6.56 инчен/65mm Нето Тежина : 2. Дијаметар : 2.6 инчен/65mm ** Дното Дијаметар : 2.56 инчен / 65mm
Дното Дијаметар : 2.оз 40ml Срце облик на Топлина-Отпор Двоен Ѕид чисто Стакло Чаши Чај/Филџани ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : Стакло ** Капацитет : 1.оз 40ml Срце облик на Топлина-Отпор Двоен Ѕид чисто Стакло Чаши Чај/Филџани ** 1 x Рамен Лента / Phyllostachys Pubescens Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Табела 1 PC 6.57 инчен/40mm ** Горниот Дијаметар : 1.оз 40ml Срцето Топлина-Отпор Двоен Ѕид Јасно Чаша Вода Чај Пехари и Чаши Сет Вклучуваат : ** 6 x 1.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
VOMOSSY
Материјал:
Стакло
Број на Корисници:
6
Имајќи температура :
-20℃-150℃
Вклучени Teapot:
1 x 6.76 fl.оз 200ml Змеј Справи со Стакло Teapot со infuser & Капак
Вклучени Чаша Чај / Филџани:
6 x1.35 fl.оз 40ml Срце облик на Двојно Ѕидот од Стакло Чаши Чај/Филџани
Вклучени Чај Стомна (Chahai) :
1 x6.76 fl.оз 200ml Плоштадот Чаша Чај Стомна/ Ча хаи Gongdao Teacup
Вклучени Чај Лента:
1 x Рамен Phyllostachys Pubescens Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Табела
Вклучени Чај Филтер:
1 x Чаша Чај Инка / Filter / Цедилка со Стојат Носителот
Стакло Тип:
borosilicate стакло
Карактеристики:
Топлина Отпорни На Стакло
Ве молиме имајте во предвид:
Ве молиме НЕ го мијат со машина за миење садови.
внимание:
Donot Употреба со Микробранова Печка печка итн.

Поврзани производи