• Цената е намалена.
  • Свеж
B10B-PADSS-F(РС)(SN) заглавието JST Конектори терминали куќишта нови и оригинални делови B10B-PADSS-F

B10B-PADSS-F(РС)(SN) заглавието JST Конектори терминали куќишта нови и оригинални делови B10B-PADSS-F

 
DEN 23040.00

Стока
Во продавницата


Дел NO : B10 B-PADSS-F
Бренд : JST
MOQ : 400 PCS


Карактеристики на производот

Бренд Име:
GRTMC
Број На Модел На:
B10B-PADSS-F(РС)(SN)

Поврзани производи