• Цената е намалена.
  • Свеж
OF084 Масло филтри се отстрани систем за остатоци од ладилни масло за заштита на компресори и нивото на маслото регулатори од оштетување

OF084 Масло филтри се отстрани систем за остатоци од ладилни масло за заштита на компресори и нивото на маслото регулатори од

 
DEN 1113.60
DEN 1058.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Тип:
Топлинска Пумпа Бојлер Делови
Број На Модел На:
G-084

Поврзани производи