• Цената е намалена.
  • Свеж
Zs Налепница Делфин ѕид налепници Бања ѕид Оркестарот Туш Декорација Ѕид Налепница за Детска Соба

Zs Налепница Делфин ѕид налепници Бања ѕид Оркестарот Туш Декорација Ѕид Налепница за Детска Соба

 
DEN 240.00
DEN 199.00

Стока
Во продавницата


ѕид-налепница ѕид stikers ѕид sticke stikers ѕид
Ефект Слики и Производ Слики
превозот услови : ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр. Купи еден или повеќе производи,користење на шопинг количка. ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро. кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide. (ве молиме имајте во предвид дека "продавачот за испорака метод" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух mail) Важно : Според Aliexpress правила,ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена (Бразил / Русија / Аргентина се 90 дена ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш. но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн. така на вашите производи можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days. ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение ако не се примени парцели во нормално време,ве молиме контактирајте со нас за проверка . но, не е отворен спор без cotact. наплата & враќа : ако има било какви проблеми со нашиот производ, можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите. но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас, ние ќе се многу среќни да ги реши вашите секој прашања . сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, или ќе одбие да направи реконструкција. купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање. ве молиме да ги прочитате сите детали пред да нареди.


Карактеристики на производот

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Тема:
Животните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка
Материјал:
ПВЦ
Стил:
Цртан филм
Сценарија:
Стакло/Бања
Бренд Име:
Zs Налепница
Спецификација:
Single-piece Package

Поврзани производи