• Цената е намалена.
  • Свеж
М-4XL Нова Мода 2017 Пролет Благородни Жени Шупливи чипка маица, блуза на долги ракави Чипка кошула женски Плус големина чипка Блузи blusas

М-4XL Нова Мода 2017 Пролет Благородни Жени Шупливи чипка маица, блуза на долги ракави Чипка кошула женски Плус големина чипка

 
DEN 767.52
DEN 614.00

Стока
Во продавницата


Големина
Должина
Биста
Рамо
Половината
Sleeve
М
57 см
78 см ~ 82 см
32 см
70 см ~ 74 см
56 cm
22.8"
31.2" ~ 32.8"
12.8"
28" ~ 29.6"
22.4"
L
58 cm
82 см ~ 86 см
33 cm
72 см ~ 76 cm
57 см
23.2"
32.8" ~ 34.4"
13.2"
28.8" ~ 30.4"
22.8"
XL
59 см
86 см ~ 90 cm
34 cm
74 см ~ 78 см
58 cm
23.6"
34.4" ~ 36"
13.6"
29.6" ~ 31.2"
23.2"
2 XL
60 cm
90 см ~ 94 см
35 cm
76 cm ~ 80 см
59 см
24"
36" ~ 37.6"
14"
30.4" ~ 32"
23.6"
3 XL
61 см
94 см ~ 98 см
36 см
78 см ~ 82 см
60 cm
24.4"
37.6" ~ 39.2"
14.4"
31.2" ~ 32.8"
24"
4 XL
62 cm
98 см ~ 102 cm
37 см
80 см ~ 84 см
61 см
24.8"
39.2" ~ 40.8"
14.8"
32" ~ 33.6"
24.4"


Карактеристики на производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
dingaozlz
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
LI0869
Боја Стил:
Природна Боја
Стил:
Моден

Поврзани производи