• Цената е намалена.
  • Свеж
RITC 729 Пријателство 729-08 pips-во тенис на маса / pingpong гума со сунѓер(2.1 mm)

RITC 729 Пријателство 729-08 pips-во тенис на маса / pingpong гума со сунѓер(2.1 mm)

 
DEN 682.08

Стока
Во продавницата

ДОЛАРИ 9.75
729-08 Силно Напред Pips-Во Тенис на Маса Гума со Сунѓер
Даде поставите брзина, што се определува табела тениски рекет гума перформанси. Тоа е способноста за контролирање на способност. Оној кој може контрола на брзината е вистински победник. На висока напнатост вискозност слој техника на гума овозможува Super Speed 729-08 гума со врвен на вискозитет, која овозможува лесна контрола на промените на служи, и значително го намалува misplays предизвикани од над принудени служи, која обезбедување супер силен капацитет на триење и неверојатни брзини на служи.
Опремени се игра : Јамка / Напаѓаат
Брзина : 11
Спин : 12
Напред : 12
Контрола : 11
Сунѓерот дебелина : 2.1 mm
Гума боја : Црвена или Црна
На rubbers користите три различни пакет, пакет може да бидат различни, на rubbers се исти.
Оваа цена е само за ЕДНА гума со сунѓер.
Ако имате посебни барање за сунѓерот боја, сунѓерот дебелина или сунѓер цврстина, ве молиме контактирајте ме пред да конкурираат на објектот.


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
08
Тежина:
Light Tip Heavy Handle (Defensive)
Гума:
Мозолчиња Во
Контрола Средства:
само гума
Baseboard Слој Број:
само гума
дното:
само гума
Продавница број:
FD0004002
Опремени се игра:
Јамка / Напаѓаат
Сунѓерот Дебелина:
2.1 mm

Поврзани производи