• Цената е намалена.
  • Свеж
Тешки Автоматско местење на вратата оператори за макс 200kg по лист

Тешки Автоматско местење на вратата оператори за макс 200kg по лист

 
DEN 22320.00

Стока
Во продавницата

ЕДЕН КОМПЛЕТЕН ТЕШКИ АВТОМАТСКО МЕСТЕЊЕ на ВРАТАТА ОПЕРАТОРИ ВКЛУЧУВААТ КОМПОНЕНТИ КАКО што е ПОДОЛУ Компоненти Количество Компоненти Количество Control panel 1 Приемникот 1 Мотор опрема кутија собрание 1 Враќање Макара 1 Микробранова сензор 2 Терминал текст собрание 1 Заб Појас 1*7m Трансформатор 1 Крајот запре 3 Закачалка ролери заградата 4 Пет копчето за вклучување 1 Појас заградата линк собрание 2 Уред за yaw проверка 1 Микробранова сензор 2
Напомена :
1.Производите што ги испорача не вклучуваат пренос железнички и да го покрие, ако е потребно, ве молиме љубезно кажете ни ја вратата ширина на лист,Единечен или двоен лист вратата.
Тогаш можеме да ја пресметаме цената за вас.
2. Ако вратата е frameless, факултативниот додаток стакло глад е потребно, цената ќе биде 10$-20$ повеќе, еден лист вратата треба 2 парчиња стакло глад, двојно остава вратата треба 4 парчиња.
ве молиме контактирајте со нас за да ја прилагодите цена за вас ако им се потребни.
3.Опционални додатоци како што се безбедноста зрак, резервната батерија, магнетна брава, пет копчето за вклучување, пристап на тастатурата, притиснете копче може да се обезбеди.
Ако ги ред и брод заедно со автоматско местење на вратата настроената, тоа може да спаси многу превозот цена за вас.
ТЕШКИ АВТОМАТСКО МЕСТЕЊЕ НА ВРАТАТА ОПЕРАТОРИ ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ
ТЕШКИ АВТОМАТСКО МЕСТЕЊЕ НА ВРАТАТА ОПЕРАТОРИ ФУНКЦИЈА
ТЕШКИ АВТОМАТСКО МЕСТЕЊЕ НА ВРАТАТА ОПЕРАТОРИ АЛУМИНИУМСКИ ПРОФИЛ ЗА ЦРТАЊЕ
ТЕШКИ АВТОМАТСКО МЕСТЕЊЕ НА ВРАТАТА ОПЕРАТОРИ ПРОЕКТ ОД КЛИЕНТ
ДОПОЛНИТЕЛНА ОПРЕМА
ПАКУВАЊЕ&ИСПОРАКА
CE СЕРТИФИКАТ


Карактеристики на производот

Тип:
Автоматска Врата Оператори
Бренд Име:
olord
Број На Модел На:
ES 200
Земја на потекло:
Кина
is_customized:
Yes
Материјал:
Алуминиум легура
Макс вратата тежина ( еден лист вратата):
200kg по лист
Макс вратата тежина (двоен лист вратата):
160kg по лист
Макс. ширина на врата:
700 мм-3000mm
Моторни:
DC24V Brushless DC Серво Мотор
Напон:
Текст AC напон 220V; 50-60Hz
DIY Материјали:
Електрични

Поврзани производи