• Цената е намалена.
  • Свеж
P68 водоотпорен 125KHZ RFID + отпечаток контрола на пристап систем DC 12V метална кутија, +10 компјутери лични карти

P68 водоотпорен 125KHZ RFID + отпечаток контрола на пристап систем DC 12V метална кутија, +10 компјутери лични карти

 
DEN 2352.00

Стока
Во продавницата


Оваа цел : 1 X контролер
1 X remoter
10 компјутери кристал keyfobs
Исклучување на напојување!!
Ф1 професионални целосен метал отпечаток контрола на пристап на машина
Ф1 професионални целосен метал отпечаток контрола на пристап на машина, за отпечатоци идентификација, rf картичка за идентификација, итн. Елегантен изглед, квалитет на стабилен и сигурен. Поддршка стандард Wiegand26/34 сигнал на излез, може да биде успешна валидација на отпечатоци од прсти или сет на лична карта преку wiggins сигнал излез во влезот guard контролер, во совршен алтернативи на традиционалните единствен ID читач на картички во исто време, преку начинот на отпечатоци идентификација schlage значително подобрување на нивото на безбедноста и удобноста, но и со сите стандардни на пазарот влезот guard контролер за да лесно се комбинираат. Стандард е лесен за користење инфрацрвениот далечински управувач, лесно влезот guard управување. Влезот guard машина може да се широко се користат во канцеларија, канцеларија згради, магацини, доверливи агенции, архиви, како што се компјутер соба, интелигентни село влезот гарда.
Главни Карактеристики :
Одлична индустриски дизајн, цинк легура школка, да се спречи штета, силен напад или мешање
Посебен отпечаток сензор за брз одговор и активирање
32-битен ПРОЦЕСОР со ниска потрошувачка на енергија и висока брзина на обработка
Новата генерација водоотпорен и dustproof индуктивен оптички сензор за отпечатоци со долг животен век и IP65 заштита одделение
Суштество V1.0 главниот алгоритам за брза и точна споредба
Wiegand излез, сигнал за аларм излез, реле излез, врата сигнал сензор интерфејс, компатибилен со сите стандардни пристап контролори
Стандард RFID модул и изборни М1 модул за комбинирање на картичка за идентификација со отпечаток идентификација
Повеќе идентификација начини за да се обезбеди податоци, интегритет и безбедност, односно преку отпечатоци само, карта на само, или со картичката + отпечаток
Отпечаток капацитет : 500, може да се прошири до 1000 или 3,000.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
YOAA
Број На Модел На:
F2
Материјал:
Водоотпорен:
P68
Фреквенција:
125KHz
Големина:
118X80X35mm
is_customized:
Yes

Поврзани производи