• Цената е намалена.
  • Свеж
3 Бои Американски Elk Украси Смола Минијатурни Дома Декорација Додатоци Луксузни Дома Декор Елени Животинско Figurine Свадба Подароци

3 Бои Американски Elk Украси Смола Минијатурни Дома Декорација Додатоци Луксузни Дома Декор Елени Животинско Figurine Свадба

 
DEN 2817.12
DEN 1690.00

Стока
Во продавницата

Опис : Материјал : смола Стил : Мода Големина : Мали 18x9x29cm(7.09x3.54x11.42inch) Големи 18x9x32cm(7.09x3.54x12.6inch) Пакување : 1pc/цртан филм кутија Функција : 1.100% Висок Квалитет,Еко-пријателски,Таписерии Изработка 2.Голем Роденден, подароци ,Партија подароци,итн.за пријател,роднини,љубители 3.Тоа е толку убаво да се дома декорација како маскота и собирање.
Повеќе Производи :


Карактеристики на производот

Тема:
Животните
Бренд Име:
IAMPRETTY
Материјал:
Смола
Стил:
Американски Стил
Име:
Американската elk украси
Мали Димензии:
18x9x29cm(7.09x3.54x11.42inch)
Голема Големина:
18x9x32cm(7.09x3.54x12.6inch)
Материјал:
Смола
Тежина:
Small 1.22kg/Large 1.46kg
Стил:
Американски Стил
Тема:
Животните
боја:
Злато, шампањ, бронза
користат за:
Подарок,модел
Погоден за:
Подарок , дома декорација додатоци

Поврзани производи