• Цената е намалена.
  • Свеж
IP66 Висок Квалитет 12w Lumiled led тревник светилка,предводена градина осветлување,предводена трева светлина,DC12-24v,бела боја,безбедно и лесно да се инсталира дизајн

IP66 Висок Квалитет 12w Lumiled led тревник светилка,предводена градина осветлување,предводена трева светлина,DC12-24v,бела боја,безбедно

 
DEN 127584.00

Стока
Во продавницата

IP66 Висок Квалитет 12w Lumiled/Epistar led тревник led светилка градина осветлување,предводена трева светлина, DC12-24v, бела боја, безбеден и лесен дизајн да се инсталира 36pcs/многу големо,DHL / ФЕДЕКС / EMS бесплатен превозот
УПТ како што е подолу :
Топло бела : 2700-3200k, бела : 4000-4500k, ладно бела : 5500-7000k Информации :
1. За руски клиенти , ние ќе брод на товар од ЕМС или Посебни Авиокомпанија услуга ,ви благодариме.
2. Висок напон глобална напојување за AC100-240v текст & DC24v текст RGB тип исто така е достапен,ве молиме контактирајте првата ако треба,ви благодариме.
Фотографии од 12w Lumiled led тревник светла :
НЕГА :
Обично ние ќе треба околу 10-12 работни денови за производство и тестирање на сите овој 12w led тревник светилки пред тоа би можело да биде превозот надвор, па ако сте итно да се добие, а не да се чека за овој подготвени време, ве молиме не поставувајте со цел ,ви благодариме за вашето разбирање.
-
- ве молиме остатокот увери купување,вашата satisfiction ,нашите извршување - најчесто поставувани ПРАШАЊА :
Превозот :
Ние брод во светот од експрес од DHL,UPS-от,FEDEX .. Објектот ќе биде испратена до твојата адреса наведени во aliexpress. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и поштенски код е точен. Ќе бидете известени со следење на број откако пратката е направен.
Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ние сме во состојба да преземе било каква responsibilty за Сопствени задоцнување или данок. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
Превозот Време :
Сите примероци ќе бидат испратени во рок од 3( Три) дена по исплата е расчисти. Тоа трае околу 5-7days за пристигнувањето на пратката.
За Предмет :
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна.
Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со темелно разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања пред купување .
Проблеми?
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Ве молиме, напишете пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори било спор на али-експрес .
Клиентите Задоволително :
Не двоумете се да не контактирате со било какви прашања или грижи во секое време пред и по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатно купување со нас.
Ние се страстни за нашите производи и ние се грижиме за вас,се надеваме дека може не само бизнис, туку исто така да станат пријатели со вас.


Карактеристики на производот

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Тип На Објект:
Тревник Светилки
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,ГШ,RoHS,EMC,LVD,PSE,VDE,ССА,CCC
Употреба:
празник
Карактеристики:
12w Lumiled led трева осветлување,предводена од законот светилка,патент дизајн
Гаранција:
3 година
Напон:
24V
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Број На Модел На:
TP-ХЛ-012-D4-W/светска војна/NW-01
Заштита Ниво:
IP66
Тело Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
BINFU
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Име на производ:
12w Lumiled led тревник светилка
Влезен Напон:
DC12-24V
lumens излез:
790/600/560lm
CRI:
80/80/85
Емитуваат Боја:
ладно бела /бела /топло бела
Водоотпорен стандард:
IP66
PF:
>0.9
осветлување извор:
6pcs X Lumiled 3W
Зрак Агол:
15 / 25 степен
Demension:
140 x 104 x 492 mm

Поврзани производи