• Цената е намалена.
  • Свеж
10pcs/многу За iPhone 6 Dock Конектор за Полнење Порта Flex Кабел за iPhone6 Оригинални Службен Нови 4.7 инчен

10pcs/многу За iPhone 6 Dock Конектор за Полнење Порта Flex Кабел за iPhone6 Оригинални Службен Нови 4.7 инчен

 
DEN 1200.00

Стока
Во продавницата


За нас
Шенжен BS Technology Co.
Испорака
1.
Детали За Производот :
Име на производ : Оригинални Dock Конектор за Полнење Порта Flex Кабел за i Phone 6
Квалитетот Тип : Оригинални Нови
Контрола на квалитет : 100% Тестирани од страна на КК персоналот пред брод
Компоненти : Dock Конектор За Полнење Порта Flex Кабел
Гаранција : 4 Месеци
Олово време : 1-2 работни дена (по плаќањето се потврди)
Пакување начин : Анти-статички торба
Една работа треба да се потврди за подобра услуга :
Она што цената што треба да ја напишете во фактура за Декларираната Вредност за Царината, ние ќе направиме како на вашите барања (ако не кажете ни ја вредноста што сакате , ние ќе го напишете вредност како нашето искуство), но ние не сме одговорни за било какви проблеми поради погрешно декларираната Вредност.5/еез , ги продаваат исто така , можете да изберете како сакате, за квалитетот , сакам оригиналот. Ве молиме тест Екраните кога ќе примите, се надеваме дека може да се добијат повратни информации во прв пат.
Забелешка 2 : Еднаш на ПИ е потврден и вашиот нарачаната стока се подготвени, враќање на средствата нема да биде достапна за еден откажана цел.Ве молиме изберете начин на испорака од DHL, UPS-от, FEDEX или ЕМС ако сакате да ја добив производи quikly. Врати се прифаќа само откако ќе го добиете вашиот Екраните. ако имате прашање, само контактирајте ме, ви благодарам.Тоа обично трае околу 3-7 работни дена од Експрес (DHL, UPS-от, Fedex, ТНТ), 3-15 работни дена преку EMS, а 15-45 работни дена од Кина/HK Пост да брод вашата земји.За други специфични состојба, ќе имаме детали реши метод. Од БС, можете да добиете резервни делови како и LCD дисплеј, flex кабли, куќишта, звучници, измамник/ѕвончето, тастатура, lcd целосен сет assy, средината рамки и сите други внатрешни делови за мобилни телефони, брендови за i Phone, за i Pad, за Samsung итн.Плати преку Aliexpress Систем
2.Ако не сте задоволни со нашата служба или производи, се надевам дека ќе може да ни даде можност да се направи нешто подобро пред да остави негативни/неутрален повратни информации.Просечно Време на Испорака на различни Товарни Компанија
Плаќање
Ние го прифаќаме подолу начини на плаќање :
1.Ние нудиме 3 месеци гаранција за LCD, но ве молам задржи на "BS" маркер па, така што тие се производи припаѓаат на БС. Нашите делови НЕ се реновираше, нудат или овластени.Пари Грам Плаќање
5.Исплата На Готовина
Имајте на ум 1 : Paypal не е прифатена затоа што високата комисија за плаќање, и тоа е тешко да се земе пари од Paypal во Кина. Потпирањето ќе се одржи на такви информации е затоа строго на ваш сопствен ризик.
Враќање & Гаранција
1.
За ова, ние се стави нашиот специјален "BS" маркер во LCD, во случај да се инсталира на LCD, маркерот ќе бидат уништени.Ако не сте задоволни со нашата служба и производи, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни повратни информации, и ние ќе ве остават добар geed повратни информации наскоро. Но, ние ќе рефундирање на вас во времето во случај дека ние не би можеле да им понуди на производи што се бара, се должи на недостаток или недостапноста. Ние не правиме никакви изјави или гаранции од било каков вид, било истите да се изречни или да се подразбираат, за комплетноста, точноста, веродостојноста, соодветноста или достапност во однос на оглас или на информации, производи, услуги, или поврзани со графика содржани на листата за било која цел.
Повратни информации
1.
Општи услови
Шенжен BS Technology Co.Т/T Плаќање Банкарски Трансфер(ХСБЦ)
3. Ние не ќе биде одговорен за секоја злоупотреба или misrepresentations на нашите производи спроведена од страна на купувачите. Ние сме искрени снабдувач, ние сигурни дека секој LCD беше тестиран пред превозот, ве молиме да не инсталирате на LCD пред тест, ние го почитуваме секој клиент, се надевам дека може да се добие вашиот однос во исто време., Исто така, ги продаваат сите видови на поправка на алатки и обновување на машини за рече модел.


Карактеристики на производот

боја:
светло сива, темно сива, бела, копија полна боја
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Број На Модел На:
за iphone 6
Бренд Име:
oriparts
Составни Делови:
Dock Конектор Флекс Кабел
квалитет:
оригиналниот
Компатибилен Модел:
за iphone 6
Гаранција:
4 месеци
боја:
црна/бела
is_customized:
Yes

Поврзани производи