• Цената е намалена.
  • Свеж
RITC 729 Пријателство ФОКУС јас се ФОКУСИРА 1 ФОКУС-1 pips-во тенис на маса pingpong гума со сунѓер

RITC 729 Пријателство ФОКУС јас се ФОКУСИРА 1 ФОКУС-1 pips-во тенис на маса pingpong гума со сунѓер

 
DEN 613.44

Стока
Во продавницата

ДОЛАРИ 9.75
729 Фокус јас Pips-Во Тенис на Маса Гума со Сунѓер
Фокус-пена гума е идеален за играчи кои како да се вози на топката во средината-маса и далечни-табела. Да се спротивстави на странски играчи " топката стил на возење, кој е моќен и силен во ќорсокак, ние се воведе нова енергија-чување jointing технологија и Сензор. Технологијата во Фокус-Пена Гума која е во можност да се направи играчите се чувствуваат поудобно кога се вози во средината-табела и далечна-на маса, Оваа гума има предност за да се забрза и контрола и контрола на топката. Во прилог, тоа им помага на играчите да ги направиме повеќе areline.
ФОКУС ЈАС КАРАКТЕРИСТИКИ :
Ако се применува најдобрата гума производна технологија. Тоа има карактеристики на долготрајни, вискозност, силна еластичноста и високо-брзина на топката возење, што го прават играчи да бидат во можност да произведе врти и варијација на ваше задоволство. И исклучителна мек сунѓер може да обезбеди најдобри енергија за складирање што го прави достапен за енергија да експлодира во еден момент. На Сензорот технологијата го прави возможно за енергија за пренос веднаш, која е поволна за играчи кои се вози на топката во средината-табела.
Опремени се игра : Целосна претстава
Брзина : 10
Спин : 12
Контрола : 12
Напред : 9
Сунѓерот дебелина : 2.2 mm
гума боја : црвена или црна


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
ФОКУС ЈАС
Тежина:
Center Focus (All-round Methods)
Гума:
Мозолчиња Во
Контрола Средства:
само гума
Baseboard Слој Број:
само гума
дното:
само гума
Продавница број:
FD0004043

Поврзани производи