• Цената е намалена.
  • Свеж
TL430 Високо флексибилни F-F спојка води со 4mm цврсти штекер 13AWG Женски женски продолжување води

TL430 Високо флексибилни F-F спојка води со 4mm цврсти штекер 13AWG Женски женски продолжување води

 
DEN 1343.52

Стока
Во продавницата


Ќе добиете 3pcs Res -3pcs Црна должина=1.0 метар, освен ако не ни порака и да го одредите боја
Specifcation&Функција :
Високо еластична спојка води со 4mm цврсти сокети на двата краја 4mm женски женски тест води
· Материјал : Кабел -13 AWG (2.5 mm 2 )Силикони Жица
Конектор - 4mm Никел позлатен месинг банана приклучок + PA66 изолатор
· Оценка : 30 VAC-60 VDC /32 A Max.
· Стандарден Кабел Должина : L=1.0 meteter
· Достапно боја Црвена/Црна/Жолта/Зелена/Блу


Карактеристики на производот

Бренд Име:
KSSTCONNECT
Број На Модел На:
TL430

Поврзани производи