• Цената е намалена.
  • Свеж
Електроника за автомобили автомобил алармот далечински 313.9 MHZ 3 копчето за toyota avensis автомобил копче на далечинскиот стартер бесплатен превозот

Електроника за автомобили автомобил алармот далечински 313.9 MHZ 3 копчето за toyota avensis автомобил копче на далечинскиот

 
DEN 1416.00

Стока
Во продавницата


Електроника за автомобили, автомобил, копче,далечински стартер,автомобил алармот,бесплатен превозот,
автомобил алармот далечински 313.9 MHZ 3 копчето за toyota avensis,
Пакет листата : 1pcs x далечински 313.9 MHZ 3Б за Тојота обезбеди одобрението за промет на големо.
Бесплатен Превозот : Стандард Рамна Стапка На Превозот Услуга
Проценето време на испорака : 7-15 работни дена. 3.5 см*3cm*0.5 cm ( Инчи : 1.38*1.18*0.2 )
Тежина : 0.1 КГ ( 0.22 LB ) Пакет :
Ако вашиот пакет испорачуван Експрес Испорака, ве молиме да ни даде валидна испорака телефонски број,
и, исто така, целосна и точна превозот адреса.
Брз detial
Тип : Далечинско ентериер
Бренд Име : MINO ENSMY
Број На Модел :
акции : во парк
Квалитет : Најдобри
Испорача : Брзо
MOQ : 10pcs
Цена : Пониска од пазарната конкурентна
Рок на плаќање : банкарски трансфер , Western Union , Paypal ,ТТ
Пакување & Испорака
Пакување Детална : стандард пакување во тетрапак
Испорака Детална : Испорака во рок од 3 дена по плаќање на успех
Спецификации
1.Висок квалитет
2.Најдобра цена
3.Достапни за промет на големо
4.Брза Достава
5.добри по-продажбата на услугата
Refound &замена
1.Ние обезбедуваме 1year warrantly.
2.Доколку ставката што сте ја купите од нашата продавница не се на совршенство квалитет, што е, тие не работат по електронски пат да производители спецификации, едноставно ги врати ни за замена или враќање на средствата.
3.Ако предмети е дефектен, pls да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
4.Било предмети кои мора да се врати во нивната оригинална состојба за да се квалификува за враќање на парите или замена
5.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат.
Главниот производ


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Бренд Име:
MINO ENSMY
Име На Модел:
ES54002
Објектот Ширина:
30mm
Материјал Тип:
Пластични
Напон:
12V
Објектот Должина:
35mm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
20mm
Специјални Функции:
добро
Објектот Тежина:
0.1kg
боја:
како фото шоу
Фреквенција:
313.9 MHZ

Поврзани производи