• Цената е намалена.
  • Свеж
Бесплатен Превозот 100pcs 24mm Транспарентна Пластика Топче за Голф Маркери, Мулти Боја, Голф Додатоци.

Бесплатен Превозот 100pcs 24mm Транспарентна Пластика Топче за Голф Маркери, Мулти Боја, Голф Додатоци.

 
DEN 431.52
DEN 302.00

Стока
Во продавницата


Опис :
Пластична Проѕирна боја круг во облик на топче за голф маркер
Марк надвор точно каде вашиот топката лаги
Дијаметар : Прибл. 24mm високо : 15mm
Материјал : Пластика
Боја : во radom
Пакет информации :
100 компјутери голф знаци (случаен боја)


Карактеристики на производот

Бренд Име:
PGM
Број На Модел На:
ZH003
Тип:
Топче За Голф Маркери
Изведени Серија:
топката маркер
is_customized:
Yes

Поврзани производи