• Цената е намалена.
  • Свеж
60ml 2oz Празни Пластични Тегли И Капаци Козметички Пакување Контејнери За Шминка Рака Крем Контејнери Тенџере Со Бесплатен превозот 10pcs

60ml 2oz Празни Пластични Тегли И Капаци Козметички Пакување Контејнери За Шминка Рака Крем Контејнери Тенџере Со Бесплатен превозот

 
DEN 791.52
DEN 712.00

Стока
Во продавницата


БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
60ml 2oz Празни Пластични Тегли И Капаци Козметички Пакување
Контејнери За Шминка Рака Крем Контејнери Тенџере
Со Бесплатен превозот 10pcs
Спецификација : Карактеристика : Сите се Расчисти Со Црна Капак, Круг & Мазна Мерење : Дијаметар 58 мм х Висина од 50 mm Капацитет : 60 ml


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
pirlo пакување
Големина:
60ml , 60 gram , 2 oz
Број На Модел На:
2oz тегла
Користат За:
крем,козметички,лабава прав,помине уметност
Материјал на Шише:
PS(база)+PP(ззп)
Големина:
D 58mm x H 50mm
Материјал:
Пластични

Поврзани производи