• Цената е намалена.
  • Свеж
Алуминиум автоматско местење на вратата систем,автоматски лизгачки отворање систем со пренос железнички и капак

Алуминиум автоматско местење на вратата систем,автоматски лизгачки отворање систем со пренос железнички и капак

 
DEN 30960.00

Стока
Во продавницата

ЕДЕН КОМПЛЕТЕН АЛУМИНИУМ АВТОМАТСКО МЕСТЕЊЕ на ВРАТАТА СИСТЕМ ВКЛУЧУВААТ COMPONENETS КАКО што е ПОДОЛУ Компоненти Количество Компоненти Количество Control panel 1 Приемникот 1 Мотор опрема кутија собрание 1 Враќање Макара 1 Микробранова сензор 2 Терминал текст собрание 1 Заб Појас 1*7m прекинувач 1 Крајот запре 3 Закачалка ролери заградата 4 Далечинска контрола на 2 Појас заградата линк собрание 2 Уред за yaw проверка 1 Микробранова сензор 2 Пренос железнички и да го покрие 2м * 2
Напомена :
1.Производите што ги вклучуваат испорака 2.1x2 метри пренос железнички и да го покрие, Ако вкупната ширина на вашата врата е помалку или повеќе од 4.2 метри, цената ќе биде мала разлика, ве молиме контактирајте со нас да ги знаат сите детали.
2. Ако вратата е frameless, факултативниот додаток стакло глад е потребно, цената ќе биде малку повисока, еден лист вратата треба 2 парчиња стакло глад, двојно остава вратата треба 4 парчиња.
ве молиме контактирајте со нас за да ја прилагодите цена за вас ако им се потребни.
3.Опционални додатоци како што се безбедноста зрак, резервната батерија, магнетна брава, пет копчето за вклучување, пристап на тастатурата, притиснете копче може да се обезбеди.
Ако ги ред и брод заедно со автоматско местење на вратата настроената, тоа може да спаси многу превозот цена за вас.
АЛУМИНИУМ АВТОМАТСКО МЕСТЕЊЕ НА ВРАТАТА СИСТЕМ ФУНКЦИЈА
АЛУМИНИУМ АВТОМАТСКО МЕСТЕЊЕ НА ВРАТАТА СИСТЕМ ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ
АЛУМИНИУМ АВТОМАТСКО МЕСТЕЊЕ НА ВРАТАТА СИСТЕМ АЛУМИНИУМСКИ ПРОФИЛ ЗА ЦРТАЊЕ
АЛУМИНИУМ АВТОМАТСКО МЕСТЕЊЕ НА ВРАТАТА СИСТЕМ ПРОЕКТОТ ОД КЛИЕНТ
ДОПОЛНИТЕЛНА ОПРЕМА
ПАКУВАЊЕ&ИСПОРАКА
CE СЕРТИФИКАТ


Карактеристики на производот

Тип:
Автоматска Врата Оператори
Бренд Име:
olord
Број На Модел На:
SMT 20-200
Земја на потекло:
Кина
Макс вратата тежина за еден лист вратата:
200kg
Макс вратата тежина за двоен лист вратата:
180kg
Моторни:
DC24V Brushless Серво Мотор
Материјал:
Алуминиум легура
Вратата ширина на лист:
600mm да 3000mm
Отворање и Затворање на брзина:
100 до 550mm во секунда
Отворање време на врата:
Од 0 до 9 секунди
Вратата Тип:
еден лист вратата и двоен лист вратата врамени врата и вратата frameless

Поврзани производи