• Цената е намалена.
  • Свеж
Промоција!CE 2.5 X Стоматолошки Loupes, Хируршки loupes работи растојание 320mm црна TUV

Промоција!CE 2.5 X Стоматолошки Loupes, Хируршки loupes работи растојание 320mm црна TUV

 
DEN 2911.20
DEN 2766.00

Стока
Во продавницата

Жолта, ако : 1 секоја
Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката. ние се успее во зависност од вашето задоволство.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. LED глава светлина : 1 секој
2.Промоција!CE 2.
Ви благодариме за нарачување и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде.
Повратни информации :
1. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Политика На Враќање :
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Ако сте задоволни нашите предмети, ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации(Пет ѕвездички). Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Попуст, можете да добиете 2% попуст во секое време,освен промоции
2. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашата вкупна услуга,
pls се земе една минута за да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка(НСД) од 5,. Нормално, тоа трае 7-20 дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express. Батерија : 1 секој
4. Ако не
примање на стварта во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Таа има широко поле на гледање и великодушни длабочина на полето со висок доволно енергија за секојдневните постапки. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
Плаќање :
1.
Вип Услуги :
П.
Совет : не користете пластични школка фарови! Спецификација за Стоматолошки Loupes :
Преносни LED светла
Висок интензитет>15000—30000 Lux
Континуирано run-time : >5 часа
Моќта на LED сијалица : 1 W
Векот на траење на сијалицата : 10000 час
Сите loupes се опционални
Многу мал волумен и тежина
Батеријата пакет тежина : 100g
Полнење напон : AC110 V/240 V/50-60 Hz
Користење на литиум батерија, мала тежина, долговечност и повеќе удобно носење, тоа е погоден за сите видови на хируршка операција Пакување Листа за Стоматолошки Loupes :
1. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.
Квалитетот е загарантирана!
Превозот :
1.Вие коментар е многу важно во нашите бизнис успех.Ние прифаќаме alipay тука.5 X Стоматолошки Loupes, Хируршки loupes работи растојание 320mm црна TUV Бесплатен Превозот од Кина Пост Регистрирани Воздухопловната! Факултативна Превозот со ЕМС или DHL! CE & ISO13485 Одобрени! Вовед за Стоматолошки Loupes :
Се препорачува за прв пат на корисниците и тоа е најлесниот loupe да се прилагоди на. Dropshipping : Ние може да го поддржи dropshipping без информации за пакетите
4. Како да се стане Нашите ВИП клиенти?
A : 10 нарачки во нашата продавница секој месец или износот на трансакциите може да се стигне до 1000$ месечно премногу
Ако сте VIP корисниците во нашата продавница,можете да уживате услугата подолу :
1. Дејствува како купување агент : ние може да ви помогне да купи друга стока во Кина.5
Работното растојание : 320mm
Длабочина на полето : 80mm
Поле на Гледање : 60mm
Тежина : 52g
Рамки : Ну-легура или Титаниум
Пакување Листа :
Главното стакло - 1 секој
Заштита на чаши - 2 секој
Корисна Заштитна футрола 1 секој
Инклузивното ткаенина за чистење 1 секој
Шрафцигер -1 секој
Флексибилни Headband 1 секој
Прилагодете Алатка 1 секој
Бесплатен Превозот од Кина Пост Регистрирани Воздухопловната!
Факултативна Превозот со ЕМС или DHL!
CE & ISO13485 Одобрени!
Преносни Жолти LED Глава Светлина Светилка за Стоматолошки Хируршки Медицински Бинокуларна Loupe
SKU : 180194
Вовед за Стоматолошки Loupes :
Тоа е најпопуларниот модел меѓу забите студентите, стоматолошки hygienists и стоматологот.


Карактеристики на производот

боја:
multicolor
Големина:
29(cm)x25(cm)x20(cm)
Стил:
Облечен Во Стилот
Со Светлина Или Не:
Yes
Број На Модел На:
188043
Материјал:
Ni-од легиран или Титаниум
Зголемување:
2.5 X
is_customized:
Yes
Зголемување:
2.5 X
Состојба:
Нови
Тип на објект:
хируршки loupes
Потекло:
Кина

Поврзани производи