• Цената е намалена.
  • Свеж
В ДЕНТ VS handpiece со Gnatus/Satelec/woodpecker-DTE/nsk компатибилен совршен стоматолошки инструмент

В ДЕНТ VS handpiece со Gnatus/Satelec/woodpecker-DTE/nsk компатибилен совршен стоматолошки инструмент

 
DEN 5279.52
DEN 4488.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Тип На Објект:
Белење На Заби
НЕТО-WT.:
70g
Број На Модел На:
VS
Состојка:
метал & пластика
Големина:
Small
Земја на потекло:
Кина
квалитет:
издржлив
имот:
50M вода доказ
Услуга:
добро
Акции:
Yes
is_customized:
Yes
НЕТО-WT.:
77 g

Поврзани производи