• Цената е намалена.
  • Свеж
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ SGL50N60RUFD SGL50N60 G50N60 ДА-264 ОРИГИНАЛНИ SOTCK IC 10PCS/МНОГУ

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ SGL50N60RUFD SGL50N60 G50N60 ДА-264 ОРИГИНАЛНИ SOTCK IC 10PCS/МНОГУ

 
DEN 1838.40

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Тип:
Регулатор На Напон
Температурата На Работа:
Стандард
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SGL50N60RUFD
Примена:
компјутер
Моќ Дисипација:
Стандард
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови

Поврзани производи