• Цената е намалена.
  • Свеж
Камерата Поправка Делови за IXUS310 SD4000 IXY31S ELPH500HS LCD Дисплеј за Canon

Камерата Поправка Делови за IXUS310 SD4000 IXY31S ELPH500HS LCD Дисплеј за Canon

 
DEN 498.72
DEN 449.00

Стока
Во продавницата


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!


Карактеристики на производот

Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
LCD Комплет:
Yes
Компатибилен Бренд:
за CANON
Пакет:
Yes
Екран На Допир:
Yes
Број На Модел На:
за Canon за IXUS310 SD4000 IXY31S ELPH500HS LCD
Бренд Име:
Луди RZX

Поврзани производи