• Цената е намалена.
  • Свеж
22CM Американската Држава Гроздобер Стил Црна Ковано Iiron Таванот светлина Кафе Бар, кафуле Ноќни Сала Начин Продавница магазин Клуб

22CM Американската Држава Гроздобер Стил Црна Ковано Iiron Таванот светлина Кафе Бар, кафуле Ноќни Сала Начин Продавница магазин

 
DEN 1200.00

Стока
Во продавницата


Материјал : ковано железо
Димензии : дијаметар 22 CM
Напон : 110 V да 220 V
Извор на светлина : E27 X1 40 W ( Не вклучувајќи сијалица )
Применливи простор : бојадисана мензата студија други спална соба


Карактеристики на производот

Боја На Каросеријата:
Црна, Бела
Тип На Објект:
таванот светла
Бренд Име:
ВО СОЧНИ
Заврши:
Железо
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Напон:
90-260V
Карактеристики:
Американската Држава
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Стил:
Гроздобер
Тело Материјал:
Железо
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
База Тип:
E27
Осветлување Област:
10-15square метри
Број На Модел На:
HD-22
Е dimmable:
No
Гаранција:
две години
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Материјал:
Метал
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Употреба:
Индустриски
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Примена:
Бојадисана мензата студија други/спална соба
Гарантен период:
две години
Бродови Од:
Кина

Поврзани производи