• Цената е намалена.
  • Свеж
Хардвер Професионални Синџир Видов Синџири 20BP .325 /.050 МИКРО ДЛЕТО Синџири Најдобро Облечен Најдобри Пополнување 100Feet/Ролни

Хардвер Професионални Синџир Видов Синџири 20BP .325 /.050 МИКРО ДЛЕТО Синџири Најдобро Облечен Најдобри Пополнување 100Feet/Ролни

 
DEN 9032.64

Стока
Во продавницата


Синџири
20 BP Синџири Синџир видов делови Хардвер Синџири Топла продажба .325 теренот
Доколку имате некој проблем ,само контактирајте ја нашата
Ние само ќе го направи подобро
Професионални Chians исклучително брзо сечење
Ако не можете да најдете која големина вашата пила употреба ,Pls ми испрати прашање ако не сте сигурни она што го видов користи вие исто така може да се провери селектор водич за вашиот одговара на синџири .
Имаме и други синџири и големини и имаат листа на нив нашата продавница .
Нашите синџири имаат CE, и УЛ Certifcate
Производ екранот
Ние сме снабдувањето со сите видови на пила делови
Ако имате потреба две ролни ,pls контактирајте со нас ,ние може да ви даде curent цената
Од пакување


Карактеристики на производот

Материјал:
Легура
Број На Модел На:
20BP
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
ролери синџир
Функција:
пила делови

Поврзани производи