• Цената е намалена.
  • Свеж
6mm Круг круг Темно Зелена Лента камен dangle кука earring -ear378

6mm Круг круг Темно Зелена Лента камен dangle кука earring -ear378

 
DEN 350.40
DEN 266.00

Стока
Во продавницата


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА 6mm Круг круг Темно Зелена Лента Ахат dangle earring -ear378
Ќе се понуди висок квалитет на зелени круг ахат earring,Супер висок сјај и Мазна површина,монистра големина е 6mm,На earring должината е 1 инч. Состојбата е Сосема Нов! Никогаш не се носат! Не Пропуштајте ја!
Опис : Објект : ПРОДАЖБА 6mm круг Темно Зелена Лента Ахат dangle earring -ear378 Должина : 1 инч (Ако сте треба подолго ѓердан,ве молиме контактирајте со нас.) Облик/Дијаметар : тркалезна / 6mm Боја : Темно Зелени бои, Сјај/Површина : Убаво висок сјај / Мазна површина кука : сребро S925 кука S/N : ear378 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат соодветен Објект Сличен Објект
Плаќање
Превозот Надомест
За Пакување Нашите пакување е кинески мали свила торба (Погледнете во фото).
Од оваа свила торба, Не е обичен воздух mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!
(Кликни да зголемиш) Наплата
Ако имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена. Можете да добијат бесплатна замена или враќање, Реконструкција е последната аукција цена минус e Bay трошок (листата за провизии и конечна вредност такса).
Ако имате било какви прашања , само е-пошта до нас,ќе добиете одговор во 1 работен ден.


Карактеристики на производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Камен
Бренд Име:
qingmos
Број На Модел На:
ear378_6
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро,Ниту Еден
Назад Наоѓање:
кука
боја:
Зелена
Големина:
6mm
Главниот Камен:
Ахат
Обетки Тип:
кука обетки
Материјал Тип:
Ахат
Накит Главен Материјал:
Ахат
Метал Печат:
925,Фунта
Назад Наоѓање:
кука
Стил:
Романтични

Поврзани производи