• Цената е намалена.
  • Свеж
[БЕЛА]JAmiCON музика Факс 47UF450V мелница, надградба Треба вистински оригинални акции трговија на големо--20pcs/многу

[БЕЛА]JAmiCON музика Факс 47UF450V мелница, надградба Треба вистински оригинални акции трговија на големо--20pcs/многу

 
DEN 3360.00
DEN 2722.00

Стока
Во продавницата


JAmi CON музика Факс 47 UF450 V мелница, надградба Треба вистински оригинални акции трговија на големо јачина на звук 22 * 25 .


Карактеристики на производот

Бренд Име:
RONGLAN
Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Број На Модел На:
capacitor
Примена:
Општа Намена
Пакет Тип:
преку дупка
Номинална Напон:
-
Температурата На Работа:
-75-80
Структура:
Фиксна Capacitor
боја:
Повеќе
is_customized:
Yes

Поврзани производи