• Цената е намалена.
  • Свеж
висок крајот сопствени направени сребрена Боја Западна европа Ангажман свадба бендови ветување Прстен се поставува за парови

висок крајот сопствени направени сребрена Боја Западна европа Ангажман свадба бендови ветување Прстен се поставува за парови

 
DEN 7180.80
DEN 6104.00

Стока
Во продавницата


Фото референца , бојата на вистински прстен може да се малку различни, поради отсјајот,ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Материјал : Титаниум злато Хируршки Челик , Анти-алергиски Здравје Материјал
Прстен Ширина : 6mm Ring Thickness : околу 1.9 mm CZ Дијамант : 1.5 mmx3pcs Удобност Одговара Заоблени Внатре : ) ве Молиме Имајте во предвид :
1) на овој прстен не треба акции . Тоа е високо-крај обичај се прилагоди на свадба прстени . Производство на времето ќе биде околу 29 дена , вашиот љубезно разбирање ќе бидат високо ценети.
2) Сопствени Достапни Големини : САД Прстен Големина : #4.5 да #13 ; 3) Цена за 1 пар : ве Молиме кажете ни два прстени големина по плаќање, На пример, "здраво продавачот, ве молиме бидете женски прстен големина 7, машки прстен големина 10" *********************************************************************************************************
Пријателски Потсетување : ве Молиме мерка вашиот прст внимателно, и бидете сигурни дека ќе се избере точниот големини. Замена или враќање може да не е прифатливо доколку купувачот изберете погрешен големини. Вашиот љубезно разбирање ќе бидат високо ценети .
Профил На Компанијата :


Карактеристики на производот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
is_customized:
Yes
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Класичен
Пол:
љубителите'
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Титаниум
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
W007
Pirce:
Цената за еден пар , прилагодено специјално големини
Пријателски Потсетник:
Замена или Рефундирање не е достапна ако купувачот изберете погрешен големини

Поврзани производи