• Цената е намалена.
  • Свеж
10pcs/многу LED Светлечки Светлосни Стапчиња Во темна Страна Концерт Трепкачко Светло Стап Свадба Фестивал Навиваат-up Партија Услуги

10pcs/многу LED Светлечки Светлосни Стапчиња Во темна Страна Концерт Трепкачко Светло Стап Свадба Фестивал Навиваат-up Партија

 
DEN 897.60
DEN 853.00

Стока
Во продавницата


~~Добредојдовте на Katrina E-Gfit Продавница~~
~~Сакаат да имаат добар купување време~~
Сите производи за купување од фабриката директно. Wholesales ве молиме да се чувствуваат слободни да испитување одделно!!!
10pcs/многу LED Светлечки Светлосни Стапчиња Во темна Страна Концерт Трепкачко Светло Стап Свадба Фестивал Навиваат-up Партија Услуги
Големина : 26cm X2.6cm
Брза on/off копчето,батерии вклучувајќи.
Црвена/Зелена/Блу/Жолта боја/Бела,Измешани Бои Пратката само
Промет на големо со цел ве молиме слободно контактирајте со нас~
Шопинг Совети.
(пред да ред) :
1. Ако можете меша некои различни производи, ве молиме контактирајте ме однапред, предизвика превозот цена можеби помал од проценетата.
2. Ако имате било какви посебни барања како што капка-превозот, пишување подарок картичка, ве молиме контактирајте ме однапред.
(По Редослед) :
1.Услови на плаќање.
♥ Да ја прифатиме Alipay, Western Union, Банкарски Трансфер. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна уплатата ЗАЧУВАМ.
♥Бидете сигурни дека ќе студија целата опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го плати.
2.Пратката.
♥Сите производи ќе ви бидат доставени по системот доби пари.
♥Сите пакети кои се испраќаат за време на ветената период, Специјални настани ќе бидат информирани.
♥DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ,EMS и КИНА ПОСТ MAIL/ПАРЦЕЛА е на располагање. Ако не можете да најдете на дестинација, ве молиме контактирајте ме.
♥Бесплатен Превозот - некои специјални скапи земји не ја поддржуваат оваа услуга.
♥Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања, како курир.
3.Царинските давачки.
♥Купувачот да ја преземе контролата на какви и да било посебни царински давачки. Пред испорака, љубезно ве информира секоја помош што може да се стори.
4.Returen&Наплата.
♥Само неисправни производи ќе бидат понудени го замени услугата.
♥Неисправни производи мора да се врати со 30days. од денот ќе нареди.
Returen превозот цена мора да се плати од страна на купувачот.
♥Пред да се врати,ве молиме да не информирате на детални причина, преземете фотографии за да потврдите.
потврди поштенска адреса,испрати назад на фактура со prodcuts.
♥Откако ќе се врати,ве молиме да се информирате на следење на број и курир име.
♥Пари ќе се вратат по добивме враќање пакет на оригинална состојба,кога и продавачот и купувачот се откаже од трансакцијата во Alipress.
5.Повратни информации.
♥Ние зависи од вас, нашите ценети клиенти задоволство да преживее и да успее.
Повратни информации е од исклучително значење за нас.
♥Откако ќе прими пакет, ве молиме потврдете го одра е завршена, остави позитивни повратни информации до нас.
♥Ако сте задоволни со мојата производи, љубезно ве запознаеме со нашата добар квалитет,подобра цена,најдобрите услуги на вашите пријатели.
♥Ако имате било барањето за производи, ве молиме контактирајте ме непосредно пред да ја напуштат секоја негативна или неутрална повратни информации. Јас ќе дадам се од себе да го реши.
~~Вашето Задоволство е Мојот Најголем Suceess~~


Карактеристики на производот

боја:
Повеќе
Обликот Стил:
Лента
Бренд Име:
CHOWILL
Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Свадба & Ангажман,Свадба,Божиќ,детски Ден
Број На Модел На:
0821
Сјај Потрошен Материјал Тип:
сјај стап
Број на Компјутери:
10pcs
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Mfg Серија Број:
Партијата На Топла Танц

Поврзани производи