• Цената е намалена.
  • Свеж
AN566 Трендовски промет на големо со сребрен Ѓердан, сребро 925 мода накит Три морска ѕвезда /bybakpia bxlakosa

AN566 Трендовски промет на големо со сребрен Ѓердан, сребро 925 мода накит Три морска ѕвезда /bybakpia bxlakosa

 
DEN 101.76

Стока
Во продавницата

Големина : 18" Тежина : 5g


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
ѓердан
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Унисекс
Pendant Големина:
ЗА ИНЧЕН
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Срцето
Должина:
about 18 inch
is_customized:
Yes
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Бренд Име:
Осумдесет-седум
Повод:
Партија
кодот:
AN566
dzkamqra:
dzlamqsa
blbakcia:
blcakcja

Поврзани производи