• Цената е намалена.
  • Свеж
Burvogue Плус Големина Половината Тренер Латекс Половината Cincher Моделирање на Рака Корсет Топла Shapers Појас Половината Тренер Корсет за Губење на Тежината

Burvogue Плус Големина Половината Тренер Латекс Половината Cincher Моделирање на Рака Корсет Топла Shapers Појас Половината Тренер

 
DEN 1438.56
DEN 863.00

Стока
Во продавницата


Големина На Табелата
Производ Екранот
1) Како да се плаќаат пари при нарачката) или проблем во врска со вашата картичка ?
Или контактирајте не на Купувачи Онлајн :
2) Што Големината Јас Треба Да Се Избере?
Ве молиме изберете во зависност од големината на табелата.Или контактирајте со нас за некоја идеја.
3) трговија на Големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо, ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот , ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да ја напушти ад информации за нас, ако би сакал да.
4) Како може да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број :
5) дали има некој царина?
Обично ние ќе се прогласи минималната вредност и како подарок за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
6) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на нашата сметка.


Карактеристики на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Бренд Име:
BurVogue
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Lycra,Памук
Број На Модел На:
21412
Shapewear:
Половината Cinchers
Декорација:
Никој
Контрола Ниво:
Фирма
Ткаенина Тип:
Poplin
боја:
Blcak/Кожата
Големина:
plus size waist trainer
Материјал:
половината тренер корсет латекс
Функција:
постпартална половината тренер појас стомак контрола
Стил:
половината тренер моделирање на рака
Пол:
телото shaper долна облека
Funtion:
слабеење појас за слабеење
Место на Потекло:
shapewear плус големина
Боја Стил:
половината тренер корсет челик коска

Поврзани производи