• Цената е намалена.
  • Свеж
Дигитален рачен Правец на ветер Мерач Метар GM816 30m/s (65MPH) Скала Anemometer Термометар Со LCD заднинско осветлување dispaly

Дигитален рачен Правец на ветер Мерач Метар GM816 30m/s (65MPH) Скала Anemometer Термометар Со LCD заднинско осветлување dispaly

 
DEN 569.76
DEN 456.00

Стока
Во продавницата

Дигитален рачен Правец на ветер Мерач Метар GM81630m/s (65 MPH) Скала Anemometer Термометар Мерач Испрати Мало кутија Модел Правец на ветер опсег на Температура спектар GM816 0-30m/s -10 - 45°C (14-113°F) GM8901 0.3-45 m/s 0 - 45°C (32-113°F) GM8901 Со КУТИЈА 0.3-45 m/s 0 - 45°C (32-113°F) GM8902 0.3-45m/s 0 - 45°C ( 32-113°F) GM8902 Со КУТИЈА 0.3-45m/s C0 - 45°C ( 32-113°F) GM8908 0-30m/s -10 - 45°C (14-113°F)
Дигитален рачен Правец на ветер Мерач Метар GM816 30m/s (65 MPH) Скала Anemometer Термометар Со LCD заднинско осветлување dispaly
Ве молиме имајте во предвид :
Батеријата не се вклучени.
Пакување листа :
1*рачен anemometer GM816
1*Вратот Рака/Lanyard
1*англиски јазик прирачник за корисникот
1*Блистер кутија
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по имаме успешно примено вашето плаќање.
3. Ние нудиме редовни Пост Воздух Mail и да се постави бесплатен превозот методи.
4. Бидејќи трговијата се транснационални, како и воздухопловната е најевтиниот превозот метод, тоа ќе биде потребно долго време за испорака. Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме изберете ја Изразат и да ја плати таксата.
5. Ние не сме одговорни за вашите Царина.
1. Ако предмети се наоѓаат во лоша состојба кога се примени, ве молиме контактирајте со нас слободно. Ние може да се вратат парите или да се препратат на нови една за вас.
2. Ако не сте задоволни со производот, бидејќи на личен избор, може да се врати кај нас во рок од 7 дена. Вие треба да се обрне на товар.
3.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
1.12 месеци гаранција
2.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објект или со квалитет проблем,ве молиме контактирајте со нас,ние може да понуди враќање или ја гаранција но, ве молам да понуди докази за да се покаже проблемот активно.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
OUTEST
Број На Модел На:
GM816
Објектот:
Anemometer Термометар Мерач
LCD заднинско осветлување на екранот:
Yes

Поврзани производи