• Цената е намалена.
  • Свеж
СЛУЧАЕН ИСПРАТИ МИКС 300pcs дизајни се избрани од нас Злато Washi Лента Кина Washi Лента Diy 10 Пита Ткаенина трговија на Големо Diy Црна Божиќ

СЛУЧАЕН ИСПРАТИ МИКС 300pcs дизајни се избрани од нас Злато Washi Лента Кина Washi Лента Diy 10 Пита Ткаенина трговија на Големо

 
DEN 11520.00
DEN 10368.00

Стока
Во продавницата


Добредојдовте на нашата продавница Сакате да имате среќен шопинг тука
Ние сме profesional фабрика Кина снабдувач со најниска цена и со највисок квалитет washi ленти, извозот на светот насекаде.
Разни модели, квалитетна и евтина цена.
Имаме цврсти бои во собата , точки дизајни сет ,цвеќиња дизајни сет, Божиќ дизајни во собата и пеперутка дизајни поставите и други дизајни.
Добредојдовте на вашиот најголемиот дел цел и мало цел.
Повеќе цел, повеќе попусти.
pls answer : ___________________________ note : ова е многу 200pcs ,испратите по случаен избор, се меша како многу различни дизајни што е можно. pls не се избере. thx многу .
Цена : $24.00 Цена : $28.64 Цена : $16.00 Цена : $32.40 Цена : $16.00 Цена : $8.80


Карактеристики на производот

Тип:
селотејп
Бренд Име:
QCUSTOM
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Број На Модел На:
A-001

Поврзани производи