• Цената е намалена.
  • Свеж
Мало -1PCS Висок квалитет Еластична нерѓосувачки челик рака 18MM ,20MM ,22MM види бенд може да се користи - сребрена боја-526

Мало -1PCS Висок квалитет Еластична нерѓосувачки челик рака 18MM ,20MM ,22MM види бенд може да се користи - сребрена боја-526

 
DEN 240.00
DEN 228.00

Стока
Во продавницата


Добредојдовте на Рене онлајн продавница
100% Сосема нов
Имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте ме
Мало - 1 PCS Висок квалитет Еластична нерѓосувачки челик рака 18 MM ,20 MM ,22 MM види бенд може да се користи - сребрена боја
18 MM ,20 MM ,22 MM види бендови можат да се користат
сребрена боја
Жешка ! Мало - 1pcs Висок квалитет 20 MM Најлон Види бенд НАТО водоотпорен види рака мода wach бенд - 63 бои US$ 3.99 /парче
Топла продажба ! Нови пристигна 8 боја на располагање - 1 PCS Висок квалитет 20 MM Најлон Види бенд НАТО ремени водоотпорен види рака US$ 3.99 /парче
Мало - 1 PCS 20 MM Солидна нерѓосувачки челик Види метал бенд види рака метал рака - 1007 US$ 8.99 /парче
Трговија на големо 100 PCS/многу Висок квалитет 20 MM СТП кожа Види бенд види рака мода wach бенд-3 боја на располагање US$ 143.52 /многу
100 парчиња / многу
Трговија на големо Многу 1000pcs 20mm Гума Види Бендови види рака 10colors на располагање-Врвен Квалитет US$ 290.00 /многу
1000 парчиња / многу
Промет на големо со 2 PCS/пар hight квалитетот види поправка алатка Види Случај/Задниот Поклопец Настроената/Клуч Смена Поправка алатка-201303 US$ 7.99 /парче
Трговија на големо 80 PCS/многу Висок квалитет 12mm и 18 MM златна боја од нерѓосувачки челик се види бенд види рака 4 стил - бесплатен превозот САД$ 115.34 /многу
80 парчиња / многу
Промет на големо со 10pcs /многу Висок квалитет 20 MM вистинска кожа Види бенд види рака - 3 боја на располагање - 72901q US$ 29.59 /многу
10 парчиња / многу
Превозот :
1.Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
2.Превозот Компании :
Ние поддршка на пратката од страна на "Кина пост Воздух Mail"
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Watchbands
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
22mm
Затворач Тип:
еластичен
is_customized:
Yes
Бендот Должина:
16.2 cm
Бендот Ширина:
2,2 см

Поврзани производи