• Цената е намалена.
  • Свеж
2 парчиња 6 Инчи 170mm Еден Вид на Пластика алигатор клип фиксација Менгеме DIY АЛАТКИ

2 парчиња 6 Инчи 170mm Еден Вид на Пластика алигатор клип фиксација Менгеме DIY АЛАТКИ

 
DEN 381.60

Стока
Во продавницата


Должина : 6 инчи 170 mm
Клипот дебели 70mm предмети
Секој обид за 2 компјутери
СЛОБОДЕН БРОД НА СВЕТОТ!


Карактеристики на производот

Поврзани производи