• Цената е намалена.
  • Свеж
хард диск делови PCB логика одбор печатени коло 100234697 за Seagate 3.5 ИРО/PATA hdd податоци за обновување на хард диск поправка

хард диск делови PCB логика одбор печатени коло 100234697 за Seagate 3.5 ИРО/PATA hdd податоци за обновување на хард диск поправка

 
DEN 858.24

Стока
Во продавницата

Кога ќе го добиете нашиот одбор, повлечете го на вашиот диск директно, да се тестира дали вашиот диск на моќ, без разлика дали дискот спин.


Карактеристики на производот

Тип:
Видео & ТВ Тјунер Картички
Бренд Име:
јас-supersim

Поврзани производи