• Цената е намалена.
  • Свеж
Автомобил рефлексивни Налепница/лента Декорација Линија 1cmx45.7m Рефлексивни Прозрачна Лента одговара за Solaris Поло Astra Zafira MOKKA Duster

Автомобил рефлексивни Налепница/лента Декорација Линија 1cmx45.7m Рефлексивни Прозрачна Лента одговара за Solaris Поло Astra

 
DEN 806.40
DEN 524.00

Стока
Во продавницата


Димензии : Ширина : 1 CM, должина на : 45.7 M ( 1lot=1 Cm*45.7 метри)
Ве молиме имајте во предвид : Нашите производи се со висок квалитет стоки и испратите регистрирани парцела, може да се повлекуваат и следење логистика информации!!! (Друга продавницаТаму не следење логистика информации, во поштата на информации котизација треба 8 ЈЕНИ = $1.2, можете да замислите што тие се испраќа ултра ниска цена е многу бавно и проверка на логистика рекорд курир, изгубените стоки, бавна брзина, не по-продажбата на услугата.. Тие не одговараат за странски пријатели. И таму стоката е многу лош квалитет! Значи, не постои гаранција на стоки, сакате да го купите??????-Ништо не за ништо и многу малку за половина денар.) -
Techincal : Microcrystalline кубни Агол на мисловните технологија. Врз принципот на тотална рефлексија. Тоа е одраз налепници. можете да погледнете на фотографиите. Заедно три бои заедно со инсталацијата ефект ќе биде подобро. Производите мора да се во текот на ноќта, кога автомобилот светлина за осветлување на неа , тоа ќе се одрази светлина многу добро. Ве молиме да знаат!
Производите се користат главно во семејството автомобил, Мотор или велосипед.
01. 1 вид на употреба.
02. 2 вид на употреба.
03. 3 форма на користење.
04. 4 вид на употреба.
и така натаму....


Карактеристики на производот

Боја Име:
Бела, Црвена, Сина, Златна
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал Тип:
Рефлексивни материјал
Објектот Должина:
45.7m
Година:
сите
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Бренд Име:
Bunsou
Име На Модел:
211321321
Објектот Ширина:
1cm
Видови:
автомобил & мото Декорација Decals Винил Налепница

Поврзани производи