• Цената е намалена.
  • Свеж
200Cm*300Cm(6.5 Ft*10Ft) Фотографија Backdrops Публикации Кабинет Часовник Фото Студио Lk4285

200Cm*300Cm(6.5 Ft*10Ft) Фотографија Backdrops Публикации Кабинет Часовник Фото Студио Lk4285

 
DEN 1631.52

Стока
Во продавницата

Молиме забележете : Прво : 1.Нашиот сите производи се печатени со микрофибер (густа ткаенина,памук)(перат,брчки слободни,повторна употреба). 2,на Оваа големина е едно парче,тоа е лесна. 3.Ќе добиете само во позадина без да застане. 4.Сите backdrops ќе бидат испратени од страна на укината, бидејќи со подебел материјал без длабоки брчки проблем. 5.Овие три димензии (погоден за деца,бебе,новороденче,),Ако ви треба други големина,се чувствуваат слободни да контакт со мене. Второ : Постојат некои предлози за вас пред да ја користите оваа позадина : 1,треба да биде укината превозот, ќе постојат некои плитки брчки на позадина, можете да железо тоа да се изедначи ги поминат лесно. 2,Оваа позадина може да биде, исто така, се мијат под ладна температура. за перење, исто така, може да ги отстраните брчките. 3,превиткајте го кога не го користите.


Карактеристики на производот

Големина (мм):
W 200cmxH 200cm, кориснички големини, W 150cmxH 220cm, W 200cmxH 300cm, W 250cmxH 250cm, W 300cmxH 600cm, W 150cmxH 200cm, W 300cmxH 300cm
Бренд Име:
кејт
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Стил:
Деца
Број На Модел На:
LK-4285-Б-1
Материјал:
Микрофибер

Поврзани производи