• Цената е намалена.
  • Свеж
Прекрасна Најновите Топли Симпатична Свиња Козметички Кутија за Накит Trinket Подарок Кутија за Складирање Додатоци Кутија Украси Кутија, Сина, 7.8*5.5*5.3 CM

Прекрасна Најновите Топли Симпатична Свиња Козметички Кутија за Накит Trinket Подарок Кутија за Складирање Додатоци Кутија Украси

 
DEN 800.16

Стока
Во продавницата

Прекрасна Најновите Подарок Топла Симпатична Свиња Козметички Кутија За Накит Trinket Подарок Кутија За Складирање Додатоци Кутија Украси Кутија . Ретки Гроздобер Страна Направена Опал Камења Свиња Банка Многу добра Состојба Убава свиња во облик на прстен носителот случај : Големина : 7.8*5.5*5.3 СМ (L*W*H) Тежина : 200 g Материјал : pewter легури ,rhinestones ,емајл масло ,магнети Романтична Свинче trinket кутија - прстен држење на Свињи Девојки Накит Trnket во Подарок Кутија чешка кристал начичкана со бои, опал камен свиња се прикаже поле на Големо Најновите Страна се Насликани Емајлирани Jeweled Pewter Голема Свиња Trinket Кутија . Луксузна Убави Камења Начичкана Скриени Богатства СВИЊА Trinket Кутија за Подарок .
Почитувани клиенти, бојата на објектот ќе бидат испратени по случаен избор од акциите,ако вие само треба бараната боја, ве молиме проверете кај нас, прво да проверите достапноста и, исто така, ве молиме известете боја 1 и боја 2 како боја 1 секогаш се надвор од акциите. ви Благодариме многу.
Белешки : нашите предмети се со квалитет, чешка кристал и парична казна сликарство.
Треба да имате било какви дополнителни прашања, pls дозволете ни да знаеме.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Накит Пакување & Display Type:
Сметководствена Случаи
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Ширина:
5.5cm
Објектот Висина:
5.3cm
Материјал:
Метал
Објектот Должина:
7.8cm
Објектот Тежина:
200g
Производ Карактеристики:
Рачно изработени
Број На Модел На:
865-2

Поврзани производи