• Цената е намалена.
  • Свеж
Lotus Забава Вистински 925 Sterling Silver Природен Бисер рачно изработени парична Казна Накит Свежи Детелина Цвет Pendant без Ѓердан за Жени

Lotus Забава Вистински 925 Sterling Silver Природен Бисер рачно изработени парична Казна Накит Свежи Детелина Цвет Pendant без

 
DEN 1622.40
DEN 746.00

Стока
Во продавницата


Кликнете подолу фотографијата за да видите повеќе сродни производи од оваа "Свежи Детелина Цвет" Колекција


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
Lotus Забава
Обликотшема:
Растенијата
Сертификат Број:
SZ1701075396
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Certificate Type:
CCGTC
Стил:
Тренди
Главниот Камен:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
LFJE0022
Pendant Големина:
Околу W1.5cm * H3.4cm
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Функција:
Pendant За Жени Со Нежен Цвет & Шупливи Надвор Дизајн
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Големина:
3.4*1.5 CM
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта

Поврзани производи