• Цената е намалена.
  • Свеж
40PC Чувствува Цвет w/Мушка Лист Appliques/Занает -10 бои -(изберете боја) A0167

40PC Чувствува Цвет w/Мушка Лист Appliques/Занает -10 бои -(изберете боја) A0167

 
DEN 287.52
DEN 259.00

Стока
Во продавницата


100% Сосема Нов
Големина : 7/8"(22mm) дијаметар
Боја : Комбинација Боја, розева, сина, светло сина, fushia, жолта, виолетова, портокалова, црна, вино, зелениот
КОЛИЧИНА : 40pcs


Карактеристики на производот

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Хибридни
is_customized:
Yes
Стил:
Цвет
Вид:
Монтажа На Ѕид
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
A0167

Поврзани производи