• Цената е намалена.
  • Свеж
Жените бренд fashin тенок секојдневен кожени панталони патент нови Европската Симулација stovepipe панталони молив панталони кожени панталони

Жените бренд fashin тенок секојдневен кожени панталони патент нови Европската Симулација stovepipe панталони молив панталони

 
DEN 3792.00
DEN 3223.00

Стока
Во продавницата


Начин на плаќање Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќање.
Превозот Услови ЕМС експрес сервис/Кина Пос/Хонгконг Пост и забрзан изразат услуги, вклучувајќи DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ.
Превозот Метод
Со ЕМС услуга(ЕМС Бесплатен превозот)потребни се околу 5-8 дена да брод на големи земји како САД, Западна Европа,Австралија, син на,меѓутоа,времето за испорака не е загарантирана, бидејќи транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги(освен за викенди и празници)
Ако имате повеќе прашања или барања на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим.
Услови & Состојба
Сепак,за да се избегнат било какви потенцијални oversights,ние respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии,и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.
Гаранција : 7 дена пари назад / 2-недели размена / 1-година поправка на услугата
Врати објектот мора да содржи вашето име,адреса,објект,на денот телефон,како што се плати,а ако се бара враќање на парите или замена.
По добивање на врати објект,ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена(со исклучок на трошоците за превозот до и од таб)
Контактирајте Со Нас
Ако сте заинтересирани за работа со небо драко Onda,не двоумете се да контактирате со нас за производи,цената на преговори,превозот,или декларација или друга помош е потребно..ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Задоволството на клиентите е многу важно и нашите повратни информации оценка го одразува ова satifaction.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем се случило.ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе hve,и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Одговара Тип:
Слаби
Декорација:
Џебови,Лажни Патентите
Панталона Стил:
Молив Панталони
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Пред Стил:
Станот
Половината Тип:
Средината
Ткаенина Тип:
Batik
Материјал:
Faux Кожа
Должина:
Full Length
Затворање Тип:
Патент Летаат
Боја Стил:
Природна Боја
Тип На Објект:
Целосна Должина
Дебелина:
Midweight

Поврзани производи