• Цената е намалена.
  • Свеж
Уметноста Ткаенина Фотографија Позадина Фарма Автомобил Обичај Фото Проп потекло 5ftX7ft Д-2476

Уметноста Ткаенина Фотографија Позадина Фарма Автомобил Обичај Фото Проп потекло 5ftX7ft Д-2476

 
DEN 960.00
DEN 614.00

Стока
Во продавницата


Најпопуларните големини, треба да се користат за :
1) Лесна Големина (дојде во едно парче,без споеви)
4ft x 4ft (125cm X125cm)
5ft x 5ft (150cm X150cm)
5ft x 7ft (150cm X220cm)
5ft x 10ft (150cm X300cm)
(Забелешка : 4 X4ft и 5 X5ft големина секогаш има "Нема Кат дел,можете да изберете за појавување на подови во иста големина од нашата продавница. Ние, исто така среќно понуда изразат превозот опции по барање и ние брзо може да цитат ќе го изразат испорака стапки, ако е потребно.Ако имате било какви прашања
plz се чувствуваат слободни да convo нас, и ние ќе среќно ви одговори во рок од 24 часа.

Производство и Испорака :
Нашата обработка на време е само 4-10 дена!
Во просек, ве молиме овозможи 7-12 работни дена за НАС испораки и 15-60 работни дена за меѓународна испораки
откако вашата позадина цел остава нашиот магацин. Позадина Продавница не може да понуди наплата на замена на предмети кои имаат мала боја варијации за ова
причина бидејќи ова е природниот процес за било печатени објект.
Ние се стремиме да обезбедиме највисок квалитет, одлична услуга и неверојатно најниска цена за вас.Само ист начин како и железо крпа. Ако некој објект што не имаат опција да брод вашата земја, ве молиме контактирајте ме и јас може да го додадете.
Ако имате некој одреден датум треба вашата нарачка од или се однесуваат на горенаведените временски рамки нема да биде доволно, едноставно порака нас
и ние можеме да работиме со вас да се обезбеди за време на испорака.)
2) Не е Лесна Големина (дојде во 2-4 парчиња,се чини помеѓу позадина)
8ft x 8ft (250cm X250cm)-без подот за лице да застане на. исто така, може да се земе слики со флеш,тогаш брчки повеќе invisable .
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.
Овој поголема големина е погодна за Свадба Фаза,Одмор и забава Фотографија,Возрасни,Мајчинство и Семејство Фотографија и така натаму.
Материјал
Уметноста Ткаенини : тенок (исто така трајни),меки,лесни,Лесно да се Свитка & Носат ,поевтини и светлината од платно и винил,
Art Fabric,некое време ние тоа го нарекуваме како тенка винил ,но тоа се многу различни од Винил .Имаме направено се потрудиме да им даде боја опис на секоја позадина.
Прилагоди На Големината :
Ние, исто така, направи сопствени цел во овие материјали без никакви дополнителни надоместоци, ве Молиме порака нас ако ви треба различна големина или дизајн, сакаме да зборувам со вас.
потоа валани 3-4days.
10ft x 10ft (300cm X300cm)-без подот за лице да застане на.И оваа позадина не е водоотпорен, не ја користат водата за чистење, ако тоа е валкано,
можете да користете сува крпа или со четка за да се избрише тоа. не висока Резолуција,па треба далечина да се земе слики
Како да ги отстраните брчките ?
Можете да железо од назад со не висока температура. Сепак, ние може да додадете Grommets
или Пол џебови за мали дополнителни трошоци(ве Молиме да побара ова пред да нарачате).
Нашето главно backdrops за Доенчињата,Децата,Возрасни,Семејство,Свадба Фаза,Роденден&Празник Партија,Торта&Храна фотографија.
Ако имате било незадоволство или проблеми откако доби, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек.
Исто така, нема џеб на нејзиниот врв.некои матно .

Карактеристики :
Лесен,лесен за ракување и го носат;
Не-рефлективен;
Интензивна живописни бои и реални детали;
Не џеб;
Компјутер за печатени реализам;
Лесно drapped или обесени права.

Како да се откажам од позадина :
Обично Фотографи(вклучително и себеси) користење фотографија позадина прстиња за да висат на овие на трибина.
ние исто така, обезбеди валани превозот начин,кога ќе треба.
Сакате да имате среќен шопинг во нашата продавница! Ви благодариме !

Пакет :
Здиплен во пакет.
Ние брод речиси НАСЕКАДЕ.
~Добредојдовте на нашата продавница~ Ние сме професионални фотографија позадина производителот.
Сите овие димензии се погодни за Новороденче Фотографија и Мали Деца или домашни Миленичиња Фотографија.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
HUAYI
Стил:
Деца
Пакет:
Yes
Материјал:
ArtFabric
Тип:
Печатени

Поврзани производи